کتابخانه فارسی ایرانیان – معرفی کتاب های برتر

کتابخانه آنلاین- نام کتاب های ایرانی – فهرست کتاب های فارسی و انگلیسی – قیمت کتاب های فارسی – دانلود کتاب های الکترونیکی

نخستین همکاری نیکول کیدمن با آمازون

نیکول کیدمن به عنوان تهیه کننده اجرایی، در همکاری با آمازون سریالی به نام «رانده شده است ها» بر مبنای کتاب جانیس وای.کی، می سازد نخستین همکار..

ادامه مطلب

چرا «شکل آب» را دوست نداریم؟

فیلم سینمایی «شکل آب» ساخته گیرمو دل تورو، دوشنبه موفق شد جایزه اسکار عالی ترین فیلم را در نودمین مراسم خوش حالی اسکار از آن خود کند. با این حال اگر در صفح..

ادامه مطلب

عکس ، مهراوه شریفی نیا در میان کویر زاینده‌رود!

به گزارش سرپوش، مهراوه شریفی نیا در پیج اینستاگرام خود نوشت: درست وسطِ هراس از غرق شدن ایستاده ام و به سی و سه پل نگاه می کنم. وسطِ زاینده رود با..

ادامه مطلب

يک مرد تنها

فضاي تخت، سرد و بي روح فضايي است که «نيما اقليما» براي اولين ساخته سينمايي خود گزینش کرده. «امير» داستان شخصيتي است که تنهايي را به همهمه هاي روزمرگي تر..

ادامه مطلب

آغاز تصویربرداری سریال «بچه مهندس» از نیمه آبان

تهیه‌کننده «بچه مهندس» این سریال را در مرحله پیش تولید خواند و گفت: ۶۰ درصد از فاز یک این سریال در بوستان ولایت تصویربرداری می‌شود.  ..

ادامه مطلب

خواننده جوان در بیمارستان خوابیدن شد

به گزارش گروه تحریریه سایت، غلامرضا صنعتگر در خصوص آخرین اوضاع جسمانی اش گفت: این روزها اوضاع جسمی ام خوب نیست و بیماری ام شدت یافتن شده است هست. او افزود:..

ادامه مطلب